מידעון ראש השנה תשעה אוקטובר – 2014

5.10.14

מידעון ראש השנה תשע"ה ספטמבר 2014

חברות וחברים יקרים,

בימים אלה אנו מתחילים שנה החדשה אחרי שנה שהסתיימה במלחמה שפגעה בכל תושבי מדינת ישראל והגיעה גם למחוזותינו.

לקראת השנה החדשה נאחל שלא נדע עוד מלחמות ונזכה לימים טובים יותר ובמיוחד בנושא היצירה והאומנות בה אנו עוסקים.

בשם חברי הנהלת האיגוד ובשמי ברצוני להודות ולברך את כל החברים ובני משפחותיהם בשנה טובה וחתימה טובה, מבורכת, בריאות, שגשוג, ויצירה פורייה.

* ביום רביעי 17.09.14 התקיים טקס בתיאטרון גבעתיים בו הוענק לי ע"י ראש העירייה מר רן קוניק התואר "יקיר העיר" גבעתיים לשנת 2014.

חברים יקרים, אין לי ספק שלרבים מהחברים יש חלק ניכר בקבלת תואר זה ברצוני להודות לכם על שיתוף פעולה שלכם ובאירועים קהילתיים ניכרה הפעילות האמנותית של האיגוד. אציין את התמיכה והעזרה שקבלנו הן ממחזיקת תיק התרבות, הפנאי הקהילה והחינוך המשלים בעיר הגב' אורלי ניב שוחרת האמנות בגיבוי ראש העירייה מר רן קוניק. עזרתם מהווה נדבך חשוב בקידום האיגוד והאמנות בעיר.

* תודות לאמני האיגוד ולאמנים אורחים שהציגו את יצירותיהם בשתי תערוכות קבוצתיות שהתקיימו במסגרת פסטיבל "בתים פתוחים" בגבעתיים ב"בית ראשונים" וב"בית טייבר". האמנים שהציגו: סמדר אזאצ'י, אריה אירני, שוש בלומנטל, דוד בן-חיים, ליאורה בנקל, שרי אלה גוטמן, תקוה גורן, דליה דבי, מוטי דבי, דיקלה בן-ציון, בת-שבע החרמוני, ורדי נינה, כאהן שמעון, ברכה לסלו, נדב לוי עמיאל, אהוד מנקוטה, ויקטוריה נוי, קארין עמיאל, אורה שרון. נכבד בתודה גדולה את האמנית אורה שמואל על היזמות ועבודתה הרבה בהצלחת הפסטיבל. לסיום בתערוכות ביקרו אורחים רבים וההצלחה אכן הורגשה.

הודעות,

1. מוזיאון תל-אביב, בקשר שהתקיים עם המוזיאון סוכם על כך שחברי האיגוד שיגיעו עם כרטיס חבר שנתי יקבלו את המחיר הנמוך ביותר עבור כל קורס שיעניין את החבר/ה. רישום לקורס מקנה כרטיס כניסה שנתי למוזיאון.

ב. הנהלת המוזיאון מוכנה לתפור סדרה מיוחדת לסיורים ואו הרצאות לקבוצה שתהיה סגורה רק לחברנו. החברים/ות שמעוניינים מתבקשים לפנות לבן-עמי – 052-3876865 ואף לקבל חוברת להצעות נוספות של המוזיאון. נשמח לשיתוף פעולה.

2. חברים/ות שמעוניינים להשתתף בציור מודל ערום מתבקשים להתקשר לבן-עמי.

3. התערוכה "תמונה מספר" תתקיים בחודש דצמבר 2014 האמנים שנרשמו מתבקשים לשלוח צילומים של הציורים, לחברים שלא נרשמו יש עדיין מקומות נוספים.

א. על היצירה/ות להביע התרחשות מספר. ב. לכתוב בקצרה את הקשר בין היצירה לסיפור. ג. שם הספר, ושם המחבר/ת. נא לשלוח לבן-עמי במייל: benamiel10@gmail.com לפרטים: 052-3876865.

חברים/ות שמעוניינים להציג בציור או בפיסול בגלריה "המגדלור", רח' המגדלור 13, יפו, לקבלת פרטים להתקשר לבן-עמי.

תערוכות,

בבית ראשונים רח' גורדון 24, גבעתיים מוצגת התערוכה "ים ונוף" של הצייר ראובן פבריקנט התערוכה תוצג עד 30.10.14 אוצרת התערוכה: ויקטוריה נוי.

בגלריית אשכול פיס תל-אביב –רח' לאונרדו דה וינצ'י 1, (פנת רח' הארבעה), תוצג תערוכת ציורים של הציירת עירית רונן. על פתיחת התערוכה תבוא הודעה. התערוכה תוצג מיום 19.10.14 עד 07.12.14 אוצרת התערוכה: אריאלה נחשוני.

בגלריית עירית גבעתיים מוצגת תערוכת ציורים של הציירת רחל ויזנר רגב התערוכה תוצג עד 30.11.14 אוצרת התערוכה: מאי צ'רקוב.

בגלריית אשכול פיס יפו – במתחם עירוני ז' רח' חידושי הרי"מ 10, מוצגת תערוכת ציורים "סינתזה נדירה" של הציירים: גור קרן, דוד גראד וצביקה טשרנוביץ. התערוכה תוצג עד 20.10.14 אוצרת התערוכה: ויקטוריה נוי.

ביד לבנים גבעתיים רח' גורדון 26, גבעתיים מוצגת תערוכת ציורים "רגשות בצבעים" של הציירת סמדר אז'אצי התערוכה תוצג עד 31.10.14 אוצרת התערוכה: ויקטוריה נוי.

בגלריית בית אמרגד רח'שחם 32, רמת-סיב, פתח-תקווה מוצגת תערוכת ציור ופיסול "מהצונאמי ועד השקט לאחר הסערה" של האמן מאיר אפל. פתיחה חגיגית תתקיים ביום שני 27.10.14 בשעה 19:00.

לידיעת החברים אנו מפרסמים פעילויות וצילומי האיגוד גם בפייסבוק: איגוד הציירים והפסלים גבעתיים רמת-גן

אתר האיגוד: il.www.omanim.org

חברים/ות שמעוניינים לקבל פרטים ולהציג את יצירותיהם מתבקשים להתקשר: לאריאלה נחשוני נייד: 050-6996407 או במייל: ariela.nach@gmail.com או לויקטוריה (ויקי) נוי נייד:054-4602227 מייל: vickynoy20@gmail.com

בכבוד רב, ברכת חתימה טובה
ושנה מבורכת בבריאות ויצירה פורייה,
בן-עמי עמיאל – יו"ר האיגוד.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים